0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

PEMBE VOSVOS DUDU KİRALIK VOSVOS

Pembe Vosvos Dudu Kiralık Vosvos

Gelin Arabası Pembe Vosvos Dudu

Tercihinizin vosvos olmasına karar verdiğiniz için burdasınız. Bu dakikadan itibaren Dudu’ya aşık olmaya başlayabilirsiniz! Çünkü bu aşkı hiç bir şeye değişemeyeceksiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen vosvosu, %100 müşteri memnuniyetine sahip! Pembe vosvosla yolculuk yapmak için çok az bi zaman kaldı...

Dudu İstanbul Yenibosna klasik gelin arabasi

Çünkü siz pembe seviyorsunuz! Pembe vosvosunuzla düğününüze muhteşem bi renk katacaksınız. Profesyonel ses sistemiyle evden salona kadar gideceğiniz Kiralık Vosvos Dudu ile salona vardığınızda girmek istemeyeceksiniz!

Dudu İstanbul Yenibosna kiralik dugun otosu

Gelin Arabası içinde kendinizi özel hissedeceğinizi garanti ediyoruz. :)

Özel boyasıyla başka bir araçta görmeniz mümkün değildir. Pembe Vosvos Dudu’nun bu rengi özenle seçilmiş olup, 6 farklı boyanın birleşmesi ve 4 kat boya işlemi uygulanarak yapılmıştır.  Sedefli simli rengi ile pembe vosvos Dudu; güneşte açık pembe bir hal alırken, gölgede daha koyu renk olabiliyor. Fuşya renginin her tonunu Pembe Vosvos Dudu’yla gün ışığında görmeniz mümkün!

Fotoğraf filtreleri ile aracın bordo, kırmızı veya turuncu olarak kullanıldığını söylemekte faydalı olacaktır. Fotoğrafçınız istediğiniz renge çevirebilir. Örneklerine DUDU’nun sayfasından ulaşabilirsiniz.

Dudu İstanbul Yenibosna kiralik gelin otosu

Gelin Arabası Pembe Vosvos Dudu krem renk deri koltuk döşemesi ve özel tasarım kapı içi kalpli döşemeleri ile benzersiz bir görsel deneyim sunmaktadır. Fotoğraflarınızda aracın her alanını kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Dudu İstanbul Yenibosna kiralikvosvos

Gelin Arabası Pembe Vosvos Dudu tentesi sizi yağmurdan, rüzgardan korumaktadır. Aynı zamanda tentesi kapalıyken; tente tasarımında bulunan kalp detaylarıyla çok şirin ve hoş olduğunu söyleyebiliriz…

Dudu İstanbul Yenibosna klasik gelin arabasi

Gelin Arabası Pembe Vosvos Dudu’nun süslemesi tamamen ücretsizdir. Kirpikleri ve dudakları da süslemeye dahildir. Helyumlu Balon ve teneke isterseniz, getirebilir veya bizden talep edebilirsiniz.(Balon ve tenekeler için fiyat alınız.)

Dudu İstanbul Yenibosna kiralik gelin arabasi

Kiralık Vosvos Dudu  İstanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir. Bursa, Kocaeli, Gebze, Tekirdağ, Çerkezköy, Kırklareli, Sakarya ve Edirne’de görmeniz mümkün! 

Her sezon başında ve ortasında Pembe Vosvos Dudu’ya Pasta Cila işlemi yapılmaktadır. Kaportasını veya herhangi bir yerini eksik bir şekilde görmeniz mümkün değildir.

Doğum günü organizasyonu, kına organizasyonu, evlilik teklifi, bride to be, film, dizi, klip çekimi vb. kişiye özel organizasyonlarda da Pembe Vosvos Dudu ile muhteşem bir gün geçirmeniz mümkün!Detaylı bilgi için bize ulaşın:

 0216 3867 867

Aşağıdan bulunduğunuz ili seçip Kiralık Vosvos Dudu'yu detaylıca inceleyebilirsiniz.

 

İstanbul Gelin Arabası

Tekirdağ Gelin Arabası

Gebze Gelin Arabası

Vize Gelin Arabası

Çerkezköy Gelin Arabası

Kocaeli Gelin Arabası

Kırklareli Gelin Arabası

 

ADMİN ADMİN

Admin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Ekle

© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook