0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

DUDU Gelin Arabası

Güncel Fiyatlarımız ve araçlarımız için Yeni adresimiz : VosvosPark.com

Dudu Vosvos Gelin Arabası 1 Günlük Kiralama Fiyatı: 7000,00 TL
Rezervasyon için gereken ön-ödeme (kapora): 500,00 TL
Rezervasyon için hemen arayın: 0216 3 867 867

Not: Doğum günü sürprizi, evlilik teklifi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması gibi kısa süreli organizasyonlarınız için 0216 3 VosVos'tan ulaşabilirsiniz.

İlk 8 saate kadar ücretsiz olarak şoförlük hizmeti mevcuttur. Şoförlerimiz gelin arabası'na uygun, giyimine özen gösteren, sizleri zor durumda bırakmayacak, saygılı, diksiyonu düzgün, vosvos kültürünü benimsemiş, ikinci bir sağdıç olarak görebileceğiniz insanlardan oluşmaktadır. 8 saati geçen her saat başına 125 TL ekstra şoforlük ücreti talep edilmektedir. Gece saat 00:00'ı geçtiği takdirde 8 saat dolsa da dolmasa da 00:00'ı geçen her saat başına artı 125TL talep edilmektedir.

Bu gelin arabası vosvosumuz tam cabrio modeldir. Tavanı komple açılabilmektedir. Olumsuz hava koşullarında, üzeri rahatlıkla kapatılabilmektedir. Gelin arabası olarak kiralandığında, üstü komple açıldığında, çekebileceğiniz bir çok farklı poz fotoğrafa imkan sağlamaktadır.

Aracımız ücretsiz şekilde gelin arabası olarak yapay çiçekler ile süslenir.

Gelin arabası vosvosun içerisinde ses sistemi ve müzik yelpazesi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi müziklerinizi de getirebilirsiniz, gün boyunca arabada o müzikleri çalabiliriz.

Kiralık Vosvos Gelin Arabası Dudu

2 çeşit süsleme seçeneği ile günün sonunda mutlu olun!

Cabrio araçların atası diyebilirmiyiz bilmiyoruz ama Gelin arabası konusunda en dikkat çekeni olduğunun garantisini veririz. Adını plakasından esinlenerek DUDU olarak  verdik ama müşterilerimizin Mücella dediği de oldu prenses dediği de oldu. Aracın iç kapı ve ön konsol döşemeleri beyaz üzerine kalp desenleri ile özel olarak tasarlanmıştır. 

Açılır kapanır tentesi manuel olarak çalışmaktadır, Rüzgar veya yağmura karşı hiç bir çekinceniz asla olmasın.Tentenin arkasında bulunan kalp figürleri aracın üzeri kapalıyken bile şık gözükmesini sağlar.

Cabrio araçların ses sistemleri açık alanda pek verimli olmadığından sadece 2 hoparlör ve öne de 2 adet mid takımı bulunmaktadır, arka koltuğun arkasında bulunan alana Amfi ve bass ile desteklenmiştir. Araç içerisindeki oluşacak duyma problemlerine karşı sorumluluk almıyoruz. Gelin alma'da davu zurna ekibine de ihtiyaç duyulmayabilir :) 

Araçta her zaman kirpik dudak mevcuttur ve yapay çiçek süslemesi de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Araçta USB, Cd çalar ve 3.5mm  Jack girişi ile tablet/ipad veya cep telefonunuzla dahi dilediğiniz müziği kendi kontrolünüzde dinleyebilirsiniz.

Aracımızın sağ ön koltuğu öne doğru katlandığında extra geniş bir alana sahip olmaktadır. Ön koltukların sırt kısmı ince süngerden yapıldığından hacim olarak daha fazla kullanım alanı oluşmaktadır. Şayet gelin hanım çok çok kabarık bir gelinliğe sahip değilse ön koltuğa misafir yolcu bile alabiliriz veya ön koltuğu tamamen çıkarıp sağ ön kısma çantalarınızı bırakabilirsiniz. Çoğu zaman 4 kişi seyahat ettiğimizde doğrudur.Aracımızın bütün bakımları zamanında yapılıyor olup bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmamıştır ve istanbul genelinde her hafta sonu çiftlere mutluluk dağıtmıştır. Her düğün sonunda verdiğimiz hizmetin karşılığında mutlu bir tebessüm bırakmaktan hep gurur duyduk...

Aracın çıkış varış noktası : Yenibosna

FOTOĞRAFLAR© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook