0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

GELİN ARABASI DUDU

Gelin Arabası Dudu

Gelin Arabası Dudu ile organizasyonunuzu farklı kılmak ister misiniz?

Gelin Arabası Dudu ; Kiralık Vosvos’un yaklaşık 10 yıllık sektördeki tecrübesinden faydalanmak en doğal hakkınız.

Gelin Arabası Dudu Voswos kiralama denilince aklınıza en çok gelen sorulardan biri şoförsüz kiralama konusunda aldığımız talepleriniz oluyor. Maalesef gelin arabası dudu bu konuda şoförsüz araç kiralama hizmeti verememektedir.

Şoförlü klasik araç kiralama sizler için çok büyük bir avantaj olmaktadır.
Endişenizi çok iyi anlıyoruz ama bu aracı her gün kullanan ve onlarca hatta yüzlerce organizasyona eşlik etmiş, herhangi bir olumsuzlukta anında aksiyon alıp sizi hızlıca çözüme kavuşturacak kişilerdir.
Sadece gelin arabasını sürmek için maaşlı veya part time çalışan biri size eşlik etmemekle birlikte o gün size ya  aracın sahibi ya da sürekli organizasyona giden kişiler hizmet vermektedir.
O gün sizin için belki ilk defa oluşabilecek bir durumla biz defalarca karşılaşmış oluyoruz. Haliyle sizin o günkü ihtiyaçlarınıza daha hızlı çözüm üreteceğimizi garanti ediyoruz.
 
Gelin arabası yazıları 2020’de en çok tercih edilen yazıları aracın istediğiniz yerine beyaz tebeşir kalemle yazabilirsiniz veya şerit yazı halinde süsleyebilirsiniz.
Vosvos Dudu ile Gelin arabası süslemesinde ise dönemsel olarak değişmektedir. Bunun için organizasyondan 1 gün önce arandığınızda örnek süslemeyi bizlerden talep edebilirsiniz.
Gelin arabasının süslemesi yapay çiçeklerle aracın ön kısmında aranjman şeklinde bir çiçek olur ve yanlarda tüller bulunmaktadır. Ortalama 300 TL değerindedir ve bu süsleme tarafınıza ücretsiz olarak hazırlanıp getirilir.
 
Balonlarla gelin arabası süsleme talep ederseniz bunu belirli bir ücret karşılığında alınıp getirilebilir veya sizlerden hazırlamanızı araç geldiğinde bağlayabileceğimizi ifade ederiz.
 
Pembe Vosvos Gelin Arabası Dudu’yu sadece düğün, nişan gibi etkinliklerden ziyade; doğum günü etkinlikleri, evlenme teklifi organizasyonu, Sevgililer günü’nde transfer aracı, özel günlerinizde, retro partilerde dekor,
açılış ve promosyon ürün tanıtımlarında, şehir turlarında okul konvoylarında veya kortejlerde kısacası istediğiniz organizasyonda kullanmanız mümkün.
 
Tercihiniz hangi organizasyon olursa olsun DUDU Gelin Arabası hep yanınızda!
 
Gelin Arabası Vosvos Dudu'nun güncel fotoğraflarına BURADAN erişim sağlayabilirsiniz.
 

ADMİN ADMİN

Admin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Ekle

© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook