0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

PEMBE CABRİO VOSVOS DUDU İSTANBUL’DA

Pembe Cabrio Vosvos Dudu Vosvosların atası diyebilir miyiz bilmiyoruz ama Gelin arabası konusunda en dikkat çekenleri arasında olduğunun garantisini veririz.

Adını plakasından esinlenerek Dudu olarak verdik ama müşterilerimizin Mücella dediği de oldu prenses dediği de oldu. Aracın iç kapı ve ön konsol döşemeleri beyaz renk üzerine kalplerle süslenmiştir. Bu da fotoğraf çekimlerinde ekstra bir görsellik katmaktadır.

Düğün arabası olarak kullandığınızda açılır kapanır tentesi mevcuttur, Rüzgar veya yağmura karşı hiç bir çekinceniz asla olmasın!

Kiralık Vosvos ailesinin araçları arasında ses sistemine özen gösteren bir araçtır. Dudu’nun içerisinde oluşacak duyma problemlerine karşı sorumluluk almıyoruz

Pembe Cabrio Vosvos Dudu’da

Araçta Cd çalar, Usb ve 3.5mm Jack girişi ile tablet/ipad veya cep telefonunuzla dahi dilediğiniz müziği kendi kontrolünüzde dinleyebilirsiniz.

Pembe Cabrio Vosvos Dudu sağ ön koltuğu öne doğru katlandığında extra geniş bir alana sahip olmaktadır. Dilerseniz ön koltuğu tamamen çıkarılabilir fakat gerek olmadığını belirtmek isteriz.Ön koltukların sırt kısmı ince süngerden yapıldığından hacim olarak daha fazla kullanım alanı oluşmaktadır. Çoğu zaman 4 kişi seyahat ettiğimizde doğrudur.

Pembe Cabrio Vosvos Dudu’nun bütün bakımları zamanında yapılıyor olup bugüne kadar kimseyi yarı yolda bırakmamıştır ve istanbul genelinde yaklaşık 200’ün üzerinde çifte mutluluk dağıtmıştır. Her düğün sonunda verdiğimiz hizmetin karşılığında mutlu bir tebessüm bırakmaktan hep gurur duyduk.

Pembe Cabrio Vosvos Dudu kendine has rengi ile diğer pembe vosvoslar ile karıştırılmasından asla hoşlanmaz, her geçen gün kendine yenilik katan aracımızın birebir aynı renginden cabrio araç bulamazsınız, özel simli rengi akşamları veya kapalı havalarda mora çalar.

Pembe Cabrio Vosvos Dudu’nun kiralama ile alakalı detaylarına ulaşmak isterseniz kendi sayfasından BURADAN ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamız ve instagram sayfamızdan bizi takip etmeyi unutmayın. Araçlarımızın en güncel fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

istanbul’da bulunan DUDU adlı aracımızı kiralamak için bize 0216 3 867 867’den 7/24 ulaşabilirsiniz.

Dudu’nun üzerinde sabit olarak kirpik ve dudak mevcuttur ve bunlar için ekstra bir süsleme ücreti asla talep edilmez.

ADMİN ADMİN

Admin

Yorumlar

Harika bir gün için teşekkür ederiz.

Hakan, 5.5.2019 23:45

Yorum Ekle

© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook