0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

YENİ GELİN ARABASI ATEŞ YAKINDA HİZMETİNİZDE

Artık Daha Ateşli

Daha önceki yıllarda bir çok çiftimizin hayallerini süslemiş olan ATEŞ ismli gelin arabası aracımız geçtiğimiz 2019 Ocak ayında yeniden restore edilmeye başlamıştır.İlk rengi aşağıdaki gibi olan Gelin Arabası Ateş artık ismine daha yakışır bir renk tonuna bürünmüştür.

gelin arabası

Çok tercih edilen bu gelin arabamız Renault Clio'larda kullanılan, boyaması ve işçiliği oldukça zor ve iddialı olan NNP kodlu özel elma şekeri rengine boyanmıştır. Bu boya standart boyalar gibi tek kat atılmamaktadır. Önce zemine baz kat sonra üzerine ince şurup kıvamında 3 kat civarı kırmızı atılarak ardından verniklenerek elde edilen bir tondur. Bir çok boyacı bu renkten uzak durmaktadır. Özellikle gelin arabası işi yapan yerlerde bu rengi bulmak çok zordur. Çünkü düğün esnasında bir çok aksilik yaşanabilir ve arabanın bir yerleri çizilebilir. Bu gibi durumlarda boyaya yama yapmak bu renk için neredeyse imkansızdır. Mesela sol arka çamurluğu bir yere sürttüğünüzde neredeyse arabanın tüm sol arkasının boyanması gerekiyor, ton farkı belli olmaması için bunun yapılması gerekiyor.

Gelin Arabası Cabrio Olacaksa Dikkat

gelin arabası kiralık vosvos

Gelin arabası olarak kullanılmak üzere cabrio bir vosvos yapacaksanız, arabada her daim en az 3 kişi olacak demektir. Fotoğrafta gördüğünüz profillerle arka paneller ve şase güçlendirilmezse arabanın kupası yalpalamaya başlar ve zamanla çökmeye başlar. Çukurlardan geçtiğinizde kapılar esnemeden ötürü kendiğinden açılmaya başlar. Ateş isimli gelin arabası vosvosumuzda tüm bu detaylar düşünülerek restorasyona alınmıştır.

Ve şimdilik final sonuç :

Bu yazının yazıldığı tarihteki aracımızın son durumu budur :) Gelin arabası ateş'e eklemeler yaptıkça fotoğrafları ve hikayesi buradan paylaşılmaya devam edecek.. Vosçakalın :D

 

ADMİN ADMİN

Admin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Ekle

© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook