facebook Kiralık Vosvos - Ateş - İstanbul Gelin Arabası - İstanbul Düğün Arabası

0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

ATEŞ Gelin Arabası

Ateş Vosvos Gelin Arabası 1 Günlük Kiralama Fiyatı: 600,00 TL
Rezervasyon için gereken ön-ödeme (kapora): 100,00 TL
Rezervasyon için hemen arayın: 0216 3 867 867

Not: Doğum günü sürprizi, evlilik teklifi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması gibi kısa süreli organizasyonlarınız için 0216 3 VosVos'tan ulaşabilirsiniz.

İlk 10 saate kadar ücretsiz olarak şoförlük hizmeti mevcuttur. Şoförlerimiz gelin arabası'na uygun, giyimine özen gösteren, sizleri zor durumda bırakmayacak, saygılı, diksiyonu düzgün, vosvos kültürünü benimsemiş, ikinci bir sağdıç olarak görebileceğiniz insanlardan oluşmaktadır. 10 saati geçen her saat başına 50 TL ekstra şoforlük ücreti talep edilmektedir.

Bu gelin arabası vosvosumuz tam cabrio modeldir. Tavanı komple açılabilmektedir. Olumsuz hava koşullarında, üzeri rahatlıkla kapatılabilmektedir. Gelin arabası olarak kiralandığında, üstü komple açıldığında, çekebileceğiniz bir çok farklı poz fotoğrafa imkan sağlamaktadır.

Aracımız ücretsiz şekilde gelin arabası olarak yapay çiçekler ile süslenir.

İstanbul ilinde kiralayabileceğiniz arka koltuğu diğer vosvoslara nazaran 30cm geriye alınmıştır. Böylelikle arka koltuğa oturmak çok daha rahat hale getirilmiştir. Tentesi mevcuttur. Yağmur yağarsa herhangi bir problem yaşanmayacaktır.

Aracımızın çıkış varış noktası Merter'dir.

FOTOĞRAFLAR© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.