0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

ANKARA VOSVOSLARI

Güncel Fiyatlarımız ve araçlarımız için Yeni adresimiz : VosvosPark.com

Vendetta Vosvos GelinArabasi

Ankara garajlı bu vosvos'umuzda hatrı sayılır bir ses sistemi mevcuttur. Tentesi sayesinde kötü hava koşullarında üzeri kapanabilmektedir. Yapay çiçek ve tüllerle ücretsiz olarak süslenebilmektedir.

Aracın çıkış ve varış noktası "Çankaya"'dır.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/vendetta/160-vendetta_kapak.png Vendetta
Pembe Şoförsüz Vosvos GelinArabasi

Aracımız şoförsüz olarak hizmet vermektedir. Aracımızı teslim almak için Dikmen'de vereceğimiz adreste olmanızı rica edelim.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/ankara-pembe-soforsuz/44-ankarasoforsuz.png Pembe Şoförsüz
Rüya Vosvos GelinArabasi

Merhaba ben Rüya. 1977 model bir t2’yim. Yaşım sizleri aldatmasın 2000cc olan motorumun gücüyle yeni arabaları aratmayacak kadar hızlıyım. Ambulans olarak üretildim ve görevimi hakkıyla yerine getirdikten sonra emekliye ayrıldım. Emeklilik hayatımı karavan olarak ve sizlerin özel günlerini daha da özel kılmaya çalışarak devam ettiriyorum.
 Sizleri 5 kişi olacak şekilde rahat koltuklarımda ağırlayabilirim. Yolculuğumuz esnasında da aux bağlantısı ile istediğiniz müzikler eşliğinde sizleri eğlendirebilirim. Pop-up tavanım sayesinde rahatça ayakta durabilir ve hareket edebilirsiniz.
Masalları kıskandıracak düğünlerinizde, tekrar  tekrar izletecek kliplerinizde, bakmaya doyamayacağınız fotoğraflarınızda, heyecanla izlenecek dizi ve filmlerinizde, markanızı akıllara kazıyacak reklamlarda (ayrıca çeki demirim olduğunu da belirtmek isterim:) ve daha aklıma gelmeyen harika organizasyonlarda sizinle olmaktan mutluluk duyarım.

 

Aracın Çıkış Varış Noktası : Keçiören'dir

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/ruya/165-ruya_kapak.png Rüya
Nazlı Vosvos GelinArabasi

Vosvosumuzun tavanı özel günler için özel tasarımlı olup, kalp şeklinde açıktır. İçerisinden iki kişinin ayağa kalkabilecek kadar geniştir. Rengi çok güzel bir pembe tonudur. Düğün etkinliklerinde sağ ön koltuğu sökülebilir, böylelikle gelinler çok rahat eder.

Aracımızın çıkış varış noktası Keçiörendir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/nazli/158-nazli_kapak.png Nazlı
Mizgin Vosvos GelinArabasi https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/mizgin/186-mizgin_kapak.png Mizgin


ANKARA Kiralık Vosvos Gelin Arabası

Yukarıda gördüğünüz kiralık vosvos’ların hepsi Ankara içinde ve çevre illerde gelin arabası hizmeti vermektedirler. Çevre şehirlerde kiralık vosvos veya gelin arabası ihtiyacınız olduğunda bizlere çağrı merkezimiz olan 0216 3 867 867 no’lu telefonumuzdan ulaşabilir, bulunduğunuz şehir için fiyat alabilirsiniz. Şehirler arası kiralık vosvos gelin arabası gönderimlerinde her 100KM için +600 TL şoförlük ücreti talep edilmektedir ve vosvos’un yaktığı yakıt sizlerden talep edilmektedir. Genel olarak kiralık vosvos gelin arabası araçlarımız kilo metre başına ortalama 4 TL yakıt tüketmektedir.

Doğum günleri , evlilik teklifleri ve diğer süprizler için kiralık vosvos talebiniz olduğunda ve kısa süreli kiralama taleplerinizde daha uygun fiyatlar üzerinden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.


© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook