0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

RÜYA Gelin Arabası

Güncel Fiyatlarımız ve araçlarımız için Yeni adresimiz : VosvosPark.com

Rüya Vosvos Gelin Arabası 1 Günlük Kiralama Fiyatı: 7000,00 TL
Rezervasyon için gereken ön-ödeme (kapora): 500,00 TL
Rezervasyon için hemen arayın: 0216 3 867 867

Not: Doğum günü sürprizi, evlilik teklifi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması gibi kısa süreli organizasyonlarınız için 0216 3 VosVos'tan ulaşabilirsiniz.

İlk 8 saate kadar ücretsiz olarak şoförlük hizmeti mevcuttur. Şoförlerimiz gelin arabası'na uygun, giyimine özen gösteren, sizleri zor durumda bırakmayacak, saygılı, diksiyonu düzgün, vosvos kültürünü benimsemiş, ikinci bir sağdıç olarak görebileceğiniz insanlardan oluşmaktadır. 8 saati geçen her saat başına 125 TL ekstra şoforlük ücreti talep edilmektedir. Gece saat 00:00'ı geçtiği takdirde 8 saat dolsa da dolmasa da 00:00'ı geçen her saat başına artı 125TL talep edilmektedir.

Aracımız ücretsiz şekilde gelin arabası olarak yapay çiçekler ile süslenir.

Gelin arabası vosvosun içerisinde ses sistemi ve müzik yelpazesi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi müziklerinizi de getirebilirsiniz, gün boyunca arabada o müzikleri çalabiliriz.

Merhaba ben Rüya. 1977 model bir t2’yim. Yaşım sizleri aldatmasın 2000cc olan motorumun gücüyle yeni arabaları aratmayacak kadar hızlıyım. Ambulans olarak üretildim ve görevimi hakkıyla yerine getirdikten sonra emekliye ayrıldım. Emeklilik hayatımı karavan olarak ve sizlerin özel günlerini daha da özel kılmaya çalışarak devam ettiriyorum.
 Sizleri 5 kişi olacak şekilde rahat koltuklarımda ağırlayabilirim. Yolculuğumuz esnasında da aux bağlantısı ile istediğiniz müzikler eşliğinde sizleri eğlendirebilirim. Pop-up tavanım sayesinde rahatça ayakta durabilir ve hareket edebilirsiniz.
Masalları kıskandıracak düğünlerinizde, tekrar  tekrar izletecek kliplerinizde, bakmaya doyamayacağınız fotoğraflarınızda, heyecanla izlenecek dizi ve filmlerinizde, markanızı akıllara kazıyacak reklamlarda (ayrıca çeki demirim olduğunu da belirtmek isterim:) ve daha aklıma gelmeyen harika organizasyonlarda sizinle olmaktan mutluluk duyarım.

 

Aracın Çıkış Varış Noktası : Keçiören'dir

Aracın çıkış varış noktası : Keçiören

FOTOĞRAFLAR© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook