0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

ŞOVALYE Gelin Arabası

Şovalye Vosvos Gelin Arabası 1 Günlük Kiralama Fiyatı: 1750,00 TL
Rezervasyon için gereken ön-ödeme (kapora): 250,00 TL
Rezervasyon için hemen arayın: 0216 3 867 867

Not: Doğum günü sürprizi, evlilik teklifi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması gibi kısa süreli organizasyonlarınız için 0216 3 VosVos'tan ulaşabilirsiniz.

İlk 8 saate kadar ücretsiz olarak şoförlük hizmeti mevcuttur. Şoförlerimiz gelin arabası'na uygun, giyimine özen gösteren, sizleri zor durumda bırakmayacak, saygılı, diksiyonu düzgün, vosvos kültürünü benimsemiş, ikinci bir sağdıç olarak görebileceğiniz insanlardan oluşmaktadır. 8 saati geçen her saat başına 125 TL ekstra şoforlük ücreti talep edilmektedir. Gece saat 00:00'ı geçtiği takdirde 8 saat dolsa da dolmasa da 00:00'ı geçen her saat başına artı 125TL talep edilmektedir.

Aracımız ücretsiz şekilde gelin arabası olarak yapay çiçekler ile süslenir.

Gelin arabası vosvosun içerisinde ses sistemi ve müzik yelpazesi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi müziklerinizi de getirebilirsiniz, gün boyunca arabada o müzikleri çalabiliriz.

Aracın çıkış varış noktası : Merkez

VİDEOLAR

Bohem Düğün Çadırı içeriği

Antika radyo, pikap, plaklar, müzik sistemi + flash, kilimler, yer minderleri, kilim üzeri yeşil veya bordo kadife örtüsü, begonvil süsleme, gaz lambası, orta kübik cam fener, beyaz - yeşil led aydınlatma, hasır sepetler, kuş kafesi içinde canlı kaktüsler, bez kuşlar, kütüphane, otantik deri veya tahta bavul, tül şemsiye, altın yaldız hasır sepetler ( sunum için ), 12 adet şampanya kadehi, portakal rengi bistro masa 2 sandalye, 2 rejisör koltuğu, düş kapanı, bakır siniler, antik küp, pilli aydınlatma grubu, balon süsleme ( papatya ) 300 Watt 220 volt enerji, 3 lü prizler.

Çay, kahve çeşitleri, kurabiye ikram :)

FOTOĞRAFLAR© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook