0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

SAKARYA VOSVOSLARI

Güncel Fiyatlarımız ve araçlarımız için Yeni adresimiz : VosvosPark.com

Kalpli Vosvos Sakarya Vosvos GelinArabasi

Aracımızın yakıt hesabı Serdivan merkez alınarak yapılmaktadır. Yakacağınız ilk 50KM'lik yakıt, yapay çiçek ve tüllerle süslemesi ve 10 saate kadar şoforu fiyata dahildir.

Gelinler için özel olarak tasarlanmış dünyadaki belki de tek vosvos !

Gelinler için tasarlanmış, 3 kapılı tasarım : Terse açılan sağ arka kapı sayesinde, gelin arabası'na binip gelin arabası'ndan inmek son derece rahat olmaktadır.

Gelinler için tasarlanmış 3 kultuklu tasarım : sağ ön koltuk iptal edilerek, gelinler için 1.5 metreye yakın bir diz mesafesi oluşturulmuştur.

Damatlar için ek korna : sol arka koltukta damadın elinin altına ek bir düğme tasarlanmıştır. Bu düğmeye basınca arabanın kornası çalmaktadır :)

Arkadaki kalp tabela üzerine isimlerinizin baş harfleri 25cm büyüklüğünde pembe renkli MDF'den lazer kesimle hazırlanmaktadır. Bu harfleri isterseniz günün sonunda 50TL bir fark ödeyerek satın alabilirsiniz !

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/kalplivosvossakarya/135-sakarya_kalpli.jpg Kalpli Vosvos Sakarya
Karasu Vosvos GelinArabasi

Sakarya Karasu bölgesinde garajı bulunan gelin arabası seçeneğimiz sizlere hizmet etmek için her daim hazır bulunmaktadır.

İki farklı çiçek seçeneğiyle sizlere hizmet eden bu gelin arabası'nın rengi siyah olup, koltukları bordo olarak tasarlanmıştır.

Krom detaylara önem verilmiş bu gelin arabası vosvos aracımızla sünnet düğünlerinizi de özel kılabilirsiniz.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/karasu/175-karasu_kapak_gelinarabasi.png Karasu


SAKARYA Kiralık Vosvos Gelin Arabası

Yukarıda gördüğünüz kiralık vosvos’ların hepsi Sakarya içinde ve çevre illerde gelin arabası hizmeti vermektedirler. Çevre şehirlerde kiralık vosvos veya gelin arabası ihtiyacınız olduğunda bizlere çağrı merkezimiz olan 0216 3 867 867 no’lu telefonumuzdan ulaşabilir, bulunduğunuz şehir için fiyat alabilirsiniz. Şehirler arası kiralık vosvos gelin arabası gönderimlerinde her 100KM için +600 TL şoförlük ücreti talep edilmektedir ve vosvos’un yaktığı yakıt sizlerden talep edilmektedir. Genel olarak kiralık vosvos gelin arabası araçlarımız kilo metre başına ortalama 4 TL yakıt tüketmektedir.

Doğum günleri , evlilik teklifleri ve diğer süprizler için kiralık vosvos talebiniz olduğunda ve kısa süreli kiralama taleplerinizde daha uygun fiyatlar üzerinden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.


© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook