0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

MERSİN VOSVOSLARI

Güncel Fiyatlarımız ve araçlarımız için Yeni adresimiz : VosvosPark.com

Şovalye Vosvos GelinArabasi

Şovalye 1974 model volkswagen T2 Camper karavan. Yaşından genç ve dinamik yenilenmiş motoru, emniyetli fren sistemi, 220 volt enerji, priz kullanımı, buzdolabı, soğuk içecekler, yolculukta ve verilen molalarda sıcak çay  ve kahve çeşitleri, açık büfe kek, kurabiye vb. ikramımızdır. Pikap, plaklar, KASETÇALAR, radyo, bluetooth ve usb kullanımlı tatmin edici ses sistemi.
Sürprizlerle dolu Şovalye, evlilik teklifi, doğum günü organizasyonu ve partilerde imaj, nişan ve düğünlerde gelin arabası. Firma, ürün, kurumsal tanıtım - organizasyon ve özel günlerde, dış mekan fotoğraf çekimi, film, klip ve diziler için; konsept ...
Ayrıca; Şovalye'ye değer katan özel tasarım ve renkte bistro masa ve katlanır sandalyeler, balon süsleme, hasır sepetler, tül şemsiye, şapkalar,  tahta - deri bavul, araç içi kütüphane ve diğer objelerimizi beğeneceğinize eminiz. Aracımız saatlik, günlük kiralık ve şoförlüdür..

 

Ek Hizmet : Bohem Düğün Çadırı içeriği

Antika radyo, pikap, plaklar, müzik sistemi + flash, kilimler, yer minderleri, kilim üzeri yeşil veya bordo kadife örtüsü, begonvil süsleme, gaz lambası, orta kübik cam fener, beyaz - yeşil led aydınlatma, hasır sepetler, kuş kafesi içinde canlı kaktüsler, bez kuşlar, kütüphane, otantik deri veya tahta bavul, tül şemsiye, altın yaldız hasır sepetler ( sunum için ), 12 adet şampanya kadehi, portakal rengi bistro masa 2 sandalye, 2 rejisör koltuğu, düş kapanı, bakır siniler, antik küp, pilli aydınlatma grubu, balon süsleme ( papatya ) 300 Watt 220 volt enerji, 3 lü prizler.

Çay, kahve çeşitleri, kurabiye ikram :)

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/sovalye/167-sovalye_kapak.png Şovalye
Prenses Mersin Vosvos GelinArabasi

12:00-20:00 arasında hizmet alırsınız. 50 Km yakıt dahildir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/prensesmersin/163-kapak.jpg Prenses Mersin


MERSİN Kiralık Vosvos Gelin Arabası

Yukarıda gördüğünüz kiralık vosvos’ların hepsi Mersin içinde ve çevre illerde gelin arabası hizmeti vermektedirler. Çevre şehirlerde kiralık vosvos veya gelin arabası ihtiyacınız olduğunda bizlere çağrı merkezimiz olan 0216 3 867 867 no’lu telefonumuzdan ulaşabilir, bulunduğunuz şehir için fiyat alabilirsiniz. Şehirler arası kiralık vosvos gelin arabası gönderimlerinde her 100KM için +600 TL şoförlük ücreti talep edilmektedir ve vosvos’un yaktığı yakıt sizlerden talep edilmektedir. Genel olarak kiralık vosvos gelin arabası araçlarımız kilo metre başına ortalama 4 TL yakıt tüketmektedir.

Doğum günleri , evlilik teklifleri ve diğer süprizler için kiralık vosvos talebiniz olduğunda ve kısa süreli kiralama taleplerinizde daha uygun fiyatlar üzerinden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.


© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook