0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

BUMBLEBEE Gelin Arabası

Bumblebee Vosvos Gelin Arabası 1 Günlük Kiralama Fiyatı: 750,00 TL
Rezervasyon için gereken ön-ödeme (kapora): 100,00 TL
Rezervasyon için hemen arayın: 0216 3 867 867

Not: Doğum günü sürprizi, evlilik teklifi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması gibi kısa süreli organizasyonlarınız için 0216 3 VosVos'tan ulaşabilirsiniz.

İlk 10 saate kadar ücretsiz olarak şoförlük hizmeti mevcuttur. Şoförlerimiz gelin arabası'na uygun, giyimine özen gösteren, sizleri zor durumda bırakmayacak, saygılı, diksiyonu düzgün, vosvos kültürünü benimsemiş, ikinci bir sağdıç olarak görebileceğiniz insanlardan oluşmaktadır. 10 saati geçen her saat başına 100 TL ekstra şoforlük ücreti talep edilmektedir. Gece saat 00:00'ı geçtiği takdirde 10 saat dolsa da dolmasa da 00:00'ı geçen her saat başına artı 100TL talep edilmektedir.

Bu gelin arabası vosvos aracımızın tavan tipi ragtop'tır. Yani tavanında kocaman bir sunroof bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak açılabilir veya kapatılabilir. Sunroof o kadar geniştir ki, aynı anda 2 hatta 3 kişi sunroof'un içinden ayağa kalkabilir :)

Aracımız ücretsiz şekilde gelin arabası olarak yapay çiçekler ile süslenir.

Gelin arabası vosvosun içerisinde ses sistemi ve müzik yelpazesi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi müziklerinizi de getirebilirsiniz, gün boyunca arabada o müzikleri çalabiliriz.

Vosvos'umuzun çıkış ve varış noktası Kartal'dır.

Sarı renklidir ve twingo tavanlıdır (ragtop). Aynı anda hem gelin hemde damadın ayağa kalkabileceği kadar geniş bir sunroof olarak düşünebilirsiniz. Açılması ve kapanması gayet pratiktir. Hem cabrio arabanın avantajlarını hemde üstü kapalı araçların avantajlarını barındıran bir yapıdadır.

Gelin arabası, sünnet arabası, sevgiliye sürpriz, doğum günü kutlamaları gibi etkinliklerde sizlere memnuniyetle eşlik edebilir.

FOTOĞRAFLAR© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook