facebook Kiralık Vosvos - Okyanus - Samsun Gelin Arabası - Samsun Düğün Arabası

0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

OKYANUS Gelin Arabası

Okyanus Vosvos Gelin Arabası 1 Günlük Kiralama Fiyatı: 600,00 TL
Rezervasyon için gereken ön-ödeme (kapora): 100,00 TL
Rezervasyon için hemen arayın: 0216 3 867 867

Not: Doğum günü sürprizi, evlilik teklifi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması gibi kısa süreli organizasyonlarınız için 0216 3 VosVos'tan ulaşabilirsiniz.

İlk 10 saate kadar ücretsiz olarak şoförlük hizmeti mevcuttur. Şoförlerimiz gelin arabası'na uygun, giyimine özen gösteren, sizleri zor durumda bırakmayacak, saygılı, diksiyonu düzgün, vosvos kültürünü benimsemiş, ikinci bir sağdıç olarak görebileceğiniz insanlardan oluşmaktadır. 10 saati geçen her saat başına 100 TL ekstra şoforlük ücreti talep edilmektedir. Gece saat 00:00'ı geçtiği takdirde 10 saat dolsa da dolmasa da 00:00'ı geçen her saat başına artı 100TL talep edilmektedir.

Bu gelin arabası vosvosumuz tam cabrio modeldir. Tavanı komple açılabilmektedir. Olumsuz hava koşullarında, üzeri rahatlıkla kapatılabilmektedir. Gelin arabası olarak kiralandığında, üstü komple açıldığında, çekebileceğiniz bir çok farklı poz fotoğrafa imkan sağlamaktadır.

Aracımız ücretsiz şekilde gelin arabası olarak yapay çiçekler ile süslenir.

Gelin arabası vosvosun içerisinde ses sistemi ve müzik yelpazesi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi müziklerinizi de getirebilirsiniz, gün boyunca arabada o müzikleri çalabiliriz.

Samsun Atakum Taflan bölgesinden yola çıkarak gelen lacivert tonlarındaki kiralık vosvos'umuz sizlere sezonda hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Sünnet düğünleri, fotoğraf çekimleri, sevgiliye sürpriz, doğum günü kutlamaları gibi bir çok etkinlikte sizlere memnuniyetle eşlik edebilir.

 

Samsun Kiralık Vosvos, Vosvos Kiralama Samsun, Samsun Gelin Arabası, Samsun Sünnet Arabası

FOTOĞRAFLAR© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.