0216 3 867 867

bilgi@kiralikvosvos.com

İZMİT - KOCAELİ VOSVOSLARI

Kalpli Vosvos İzmit Vosvos GelinArabasi

Gelinler için özel olarak tasarlanmış dünyadaki belki de tek vosvos !

Gelinler için tasarlanmış, 3 kapılı tasarım : Terse açılan sağ arka kapı sayesinde, gelin arabası'na binip gelin arabası'ndan inmek son derece rahat olmaktadır.

Gelinler için tasarlanmış 3 kultuklu tasarım : sağ ön koltuk iptal edilerek, gelinler için 1.5 metreye yakın bir diz mesafesi oluşturulmuştur.

Damatlar için ek korna : sol arka koltukta damadın elinin altına ek bir düğme tasarlanmıştır. Bu düğmeye basınca arabanın kornası çalmaktadır :)

Arkadaki kalp tabela üzerine isimlerinizin baş harfleri 25cm büyüklüğünde pembe renkli MDF'den lazer kesimle hazırlanmaktadır. Bu harfleri isterseniz günün sonunda 50TL bir fark ödeyerek satın alabilirsiniz !

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/kalpli-vosvos-izmit/171-kalpli_vosvos_izmit_kapak.png Kalpli Vosvos İzmit
Dudu Kocaeli Vosvos GelinArabasi

Aracımız Körfez Mahallesinden başlangıç noktası olarak belirlenir, yanınıza geldiği andan itibaren 50 Km yakıt dahildir. 12:00/20:00 arasında hizmet vermektedir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/dudukocaeli/138-9_kiralik_pembe_vosvos_izmit_dudu.jpg Dudu Kocaeli
Vosvos Tonne Vosvos GelinArabasi

Vosvos Tonne isimli Cabrio Vosvos'umuz çok güzel bir gök mavisi rengine sahiptir. Körfez mahallesinden yola çıkarak sizlere eşlik etmektedir.

İzmit - Gölcük - Gebze taraflarına sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

https://www.kiralikvosvos.com.tr/dosyalar/img/arac/vosvostonne/131-vosvostonne_kapak.png Vosvos Tonne


İZMİT - KOCAELİ Kiralık Vosvos Gelin Arabası

Yukarıda gördüğünüz kiralık vosvos’ların hepsi İzmit - Kocaeli içinde ve çevre illerde gelin arabası hizmeti vermektedirler. Çevre şehirlerde kiralık vosvos veya gelin arabası ihtiyacınız olduğunda bizlere çağrı merkezimiz olan 0216 3 867 867 no’lu telefonumuzdan ulaşabilir, bulunduğunuz şehir için fiyat alabilirsiniz. Şehirler arası kiralık vosvos gelin arabası gönderimlerinde her 100KM için +100 TL şoförlük ücreti talep edilmektedir ve vosvos’un yaktığı yakıt sizlerden talep edilmektedir. Genel olarak kiralık vosvos gelin arabası araçlarımız kilo metre başına ortalama 3 TL yakıt tüketmektedir.

Doğum günleri , evlilik teklifleri ve diğer süprizler için kiralık vosvos talebiniz olduğunda ve kısa süreli kiralama taleplerinizde daha uygun fiyatlar üzerinden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.


© CopyRight 2010 - Gelin Arabası Kiralık Vosvos

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.

facebook